entertainment-news / 152 mesazh i gjetur

Cavs' i madh 3 bën histori në lojë 2 të fitojë mbi Pacers

Cavs’ i madh 3 bën histori në lojë 2 të fitojë mbi Pacers.

Me fitore, e Cavs rritur për 15-1 në shtëpi në plejof kundrejt sfiduesit Konferencës Lindore që nga viti 2015. J.R.. Smith përjetuar një dëmtim dhe gjithashtu është eliminuar për të filluar gjysmën e 2. Kjo roje ofruar Cavs Iman Shumpert koha e tij 1 play të playoffs. Menjëherë pas Shumpert shënoi një tre dhe më vonë ai junked me Paul George në dysheme, kërkon një top kërcim. That kind of initiative was sorely required as the Cavs shed all the hustle factors– 2nd possibility, fastbreak and points off turn oversin Game 1. The Cavs threatened to pull away […]
bastian.jpg

Bastian Schweinsteiger: Shënoi golin e tij të fundit për Manchester United atëherë bashkuar Chicago Fire

Manchester United në fakt kanë rënë dakord për të lejuar mesfushori Bastian Schweinsteiger nënshkruajë me anë MLS Chicago Fire. Një ofertë në mes të klubeve u vendos të hënën dhe shkon përmes një klinike si dhe viza e mbrojtur. Kapiteni i mëparshëm Germany, 32, në fakt ka autorizuar një 1 marrëveshja vit, inning accordance with the Chicago Tribune paper. ” Unë jam i trishtuar për të lënë miqtë e shumtë të mira në Manchester United,” ai deklaroi. “Megjithatë, unë jam mirënjohës klubit për lejimin mua mundësinë për të përdorur deri këtë vështirësi.” ai përfshirë: “I have actually taken pleasure in collaborating with the […]
superbowl 51

Shikojnë Super Bowl 51 Online For Free.

FoxSports can host a livestream of Super Bowl 51, mbushur me reklama. (gati) çdo sistem që ka një shfletues interneti - TV urtë, fletore, dhe vendosur kontenierë të lartë - mund të shohin lojë të përgjithshëm në lidhje me faqen e Fox Sport pa asnjë duhet të nënshkruaj, apo edhe për të hyrë në lidhje me faktet pako kabllor tuaj. Kryesore një vërejtje listuar këtu është që ju thjesht nuk mund të edhe pse që me të vërtetë me të vërtetë dëshiron për të parë lojën e përgjithshme në këtë mënyrë gjithsesi të parë atë në smartphone? You’ll have to be a Verizon wireless customer should you actually want to stay tuned towards the motion […]
Bella Hadid dhe Selena Gomez Fall për fundjavë.

Bella Hadid dhe Selena Gomez Fall për fundjavë.

Komentet janë jashtë për këtë post.
më shumë histori nga TMZ: Bella Hadid beson Selena Gomez ka pista të saj nga takim The Weeknd prapa shpinë të saj. Sources close to Bella tell TMZ she feels betrayed because her ex and Selena hooked up almost immediately after Bella and Weeknd ended their relationship. Ja ku ajo merr interesante. Ne jemi duke thënë se ishte në të vërtetë Bella i cili tërhoqi spinën 2 muaj më parë, sepse marrëdhënia bi-bregdetare ishte shumë e vështirë. megjithatë, lënduar shpërbërjes. gjithashtu interesante … një burim Selena thotë se gjëja mes Selena dhe Bella ish është 2 muajshe. Ata madje kaluan pushimet së bashku. […]

Derek Wolfe Injury: Broncos DE plagosen Neck vs. Patriots

Denver Broncos defensive lineman Derek Wolfe suffered a neck injury Sunday against the New England Patriots and has been ruled out for the rest of the game, per Broncos vice president of public relationsPatrick Smyth. world news daily Wolfe is one of the key contributors on the defensive side of the field for Denver, starting every game he has played in since being drafted in the second round in 2012. The 26-year-old has appeared in all 13 games this season, totaling 5.5 sacks and 49 tackles, including two against the Patriots before his injury. He also had 5.5 sacks in […]

Manchester City vs. arsenal: Rezultati dhe Reagim nga 2016 Premier League Match

Manchester City erdhi nga prapa të mundë Arsenalin, 2-1, në Etihad Stadium gjatë aksionit të së dielës Premier League. Theo Walcott gave the visitors an early lead, but Leroy Sane tied things up early in the second half. City dominated possession before and after the break, and Raheem Sterling completed the comeback after 72 minuta. As City’s official Twitter account shared, manager Pep Guardiola opted for an experimental formation, with Kevin De Bruyne playing striker: TEAM NEWS with @haysworldwide #cityvafc #mcfc pic.twitter.com/IhBLvYsPzD Manchester City (@ManCity) dhjetor 18, 2016 Arsenal’s tactics were a little more conventional, with Alexis Sanchez once again serving […]

Chelsea Transfer News: Zërat të freskëta për James Rodriguez dhe Michy Batshuayi

Chelsea will reportedly turn to Real Madrid playmaker James Rodriguez in the January transfer window as they search for a replacement for Oscar. According to Steve Stammers of the Daily Mirror, the Blues are plotting [një] 75 million bid for Rodriguez, who has fallen down the pecking order at the Santiago Bernabeu. Its suggested the majority of that pursuit will be funded by the sale of Oscar, who is close to agreeing a remarkable 62 million move to Shanghai SIPG. [Antonio] Conte tried last summer to sign Rodriguez but Real blocked any move, added Stammers. He will have better luck […]

Bernard Hopkins vs. Joe Smith: Fitues, Radhitje dhe Knockout Reaction

Joe Smith Jr. has retained hisWBC international light heavyweight title and sent Bernard Hopkins into retirement with an eighth-round TKOvictory in California on Saturday night. The end of the fight was controversial, at least from Hopkinsperspective. Smith unleashed a flurry of heavy punches on Hopkins, who was leaning against the ropes and fell through them all the way down to the floor. Hopkins was able to stand up on his own outside the ring, walked around for a moment seemingly confused by the situation as the referee’s count reached 20 to end the fight. Watch: @beastsmithjr knocks […]

Todd Orlando do të quhet Texas DC: E fundit Detajet e kontratës, Comments, reagim

Tom Herman po sjell një pjesë kyç të stafit të tij si trajner me të nga Cougars Houston të Teksasit Longhorns, as it was reported Saturday that Todd Orlando will be hired as Texasdefensive coordinator. According to Pete Thamel of Sports Illustrated, Orlando’s deal is for three years and is worth more than $1 million per season. Joseph Duarte of the Houston Chronicle also reported the terms of the contract. Orlando was Houston’s defensive coordinator for two seasons under Herman after previous stints at Connecticut, Florida International and Utah State in the same role. Per Mark Berman of Fox […]

NBA Tregtisë Thashethemet: lëvizje e fundit në Nerlens Noel, John Wall dhe shumë

Sa më shumë që të merrni në të 2016-17 sezoni i NBA, më shumë mulli thashetheme duket për të përshpejtuar. The latest factor in accelerating the mill is that we’ve now passed an important date for trade rumors. After Dec. 15, teams are allowed to trade players they signed this past summer, which makes it easier to put together multiple-player deals. With that being the case, it could now be easier to move guys who’ve been in the rumor mill for months. Take Philadelphia 76ers big man Nerlens Noel, for example. Everyone can see that Philly can’t move forward with […]

Pin atë në Pinterest