Travel News / 8 mesazh i gjetur

këshilla udhëtimi

Duhet të dini Udhëtim Këshilla Për këtë Big botë Out Here.

Komentet janë jashtë për këtë post.
Udhëtim është një mënyrë për të parë botën. megjithatë, ju duhet të jenë të përgatitur para se të largohet. Nëse keni nevojë për transport më të lirë ose vendet më të mira për të qëndruar në mënyrë që ju mund të gëzojnë udhëtimin tuaj më të mirë, hidhini një sy në këshilla më poshtë për të ju ndihmojë të planifikoni një udhëtim më të mirë. Ndërsa udhëtonte me miqtë dhe familjen është një mënyrë e madhe për të bërë kujtimet, provoni udhëtojnë vetëm ndonjëherë. Ju do të gjeni se të gjitha aktivitetet që përjetojnë do të duket po aq e gjallë dhe i paharrueshëm, kur ju e udhëtimit solo, dhe lirinë për të bërë çdo gjë që ju doni të bëni do të duket tepër çliruese! përdorim […]
Dobishme Udhëtim Këshilla Për kohën e verës.

Dobishme Udhëtim Këshilla Për kohën e verës.

Komentet janë jashtë për këtë post.
Në qoftë se gjërat nuk po shkojnë aq e madhe në punë ose në shtëpi, e konsiderojnë duke marrë një pushim të shpejtë dhe të udhëtojnë për disa ditë. Ajo nuk duhet të jetë një vend ekzotik: vetëm pak ditë “larg,” pa marrë parasysh se sa milje larg nga shtëpia, mund të ndihmojë të freskoj mendjen tuaj dhe shpirtin. Lexoni këtë artikull para se të planifikoni udhëtimin tuaj për të marrë disa lë të kuptohet se të dobishme. Duke e quajtur një familje apo mik, kur ju largoheni dhe të arrijë në një udhëtim nuk është vetëm për fëmijët. Kjo është një mënyrë e mirë për të vënë ato në lehtësi, and also to make sure that if something goes […]
Top Vacation Këshilla

Top Vacation Këshilla Kjo do t'ju ndihmojë të menaxhuar paratë tuaja.

Komentet janë jashtë për këtë post.
Nga paketim çanta tuaj të saktë dhe konviktit fluturimit tuaj për të shkëmbyer paratë tuaja dhe të gjetur vendet më të mira për të ngrënë dhe fjetur jashtë vendit, udhëtonte shpejt mund të kthehet në një sipërmarrje shumë të komplikuar. Sigurohuni që ju qasen udhëtonte me njohuritë e nevojshme për të tërhequr udhëtimin tuaj pa probleme. Kontrolloni këtë artikull për të gjetur se si. kur udhëtojnë, rritjen e sigurisë dhe paqja juaj e mendjes duke veshur një rrip të holla. Ky artikull është një e domosdoshme që ju nuk mund të shkojnë pa kur udhëtojnë, dhe është e mezi të dukshme të veshin. Keep your wallet and your passport safe in your money […]
Këtu është mënyra më e mirë për të gjetur Udhëtim Këshilla dhe Informacionit.

Këtu është mënyra më e mirë për të gjetur Udhëtim Këshilla dhe Informacionit.

Komentet janë jashtë për këtë post.
A ju doni të filloni të udhëtojnë, por nuk janë të sigurt ku të fillojë? mirë, nuk duken më tej, ky artikull është e mbushur me këshilla që mund të ju ndihmojë të bëni vendime të drejta për llojin e vendeve që ju doni të udhëtoni për. Shiko përmes këtij neni dhe të shohim se çfarë informacioni vlen për ju. Kur të marrë një udhëtim rrugë në një zonë të panjohur, të jetë i sigurt se makina juaj është shërbim dhe ju keni një tank të plotë të gazit. Gjëja e fundit që ju duhet është për të thyer, dijeni se ku stacioni më i afërt i gazit është. Mbani një kanaçe bosh gazit në bagazhin […]
Udhëtim Somewhere - Here's Everything You Need To Know.

Udhëtim Somewhere – Ja Çdo gjë që ju duhet të dini.

Komentet janë jashtë për këtë post.
Nëse ju doni të udhëtoni dhe të bëjë atë për të mirë të aftësisë tuaj, atëherë ju doni të mësoni sa më shumë që keni mundësi për udhëtime. Udhëtim është një temë ku më shumë se ju e dini, më shumë ju mund të aplikoni dhe të përmirësojë udhëtimet tuaja në përputhje me rrethanat, kështu që të marrë këto këshilla në konsideratë serioze. Para se të shkojnë jashtë për të vizituar bukuritë për ditë, gjithmonë të pyesni dikë në hotel për drejtimet. Ju mund të keni marrë udhëzime hartë atje, por këto drejtime mund të ju merr në disa pjesë të qytetit që janë të pasigurt. Një punonjës hoteli do të më shumë gjasa të jetë në gjendje për të udhëzuar ju […]
It's About That Time To Learn About Traveling.

Është në atë kohë për të mësuar rreth Udhëtim.

Komentet janë jashtë për këtë post.
Kur të jeni gati për të lënë sigurinë e shtëpisë tuaj të njohur për pjesët e panjohura, gjërat e fundit që ju duhet të shqetësohen për të janë duke shkaktuar vetes probleme që mund të ishin shmangur lehtësisht ose të humbur në mundësitë e. Shikoni këtë koleksion të këshilla dhe të bëhet si udhëtimit-tru si ju ndoshta mund. Përdorni mjaft plastike kur paketim. Duke vënë rrobat tuaja, artikuj për tualetin, dhe sende të tjera në qese plastike të qartë është gjithmonë një mënyrë e zgjuar për të dal kur udhëtojnë. Jo vetëm që e bën atë të ju ndihmojë të organizojnë, ajo gjithashtu mban pasuritë tuaja të sigurt. If the bag should be exposed to the elements on […]
Të Tricks më të mira për të planifikuar një udhëtim të madh.

Të Tricks më të mira për të planifikuar një udhëtim të madh.

Komentet janë jashtë për këtë post.
Me të gjitha që shkon në planifikimin e një udhëtim të madh për veten apo familjen tuaj, nuk është çudi që shumë njerëz të gjejnë procesin e madhe dhe tejet stresues në kohë. për fat të mirë, një përgatitje pak shkon një rrugë të gjatë. Per konsideraten tende, këtu janë këshilla më e mirë e udhëtimit dhe truket atje. Gjithmonë e di se ku bagazhi juaj është. Ajrore dhe autobus të punësuarit kanë qenë të njohur për të vjedhur sende nga rastet kur ata janë të kontrolluar në. gjithashtu, udhëtarët e tjerë fuqi “rastësisht” marr çantën tuaj me shpresë për të gjetur artikuj të shtrenjta. Kjo gjithashtu ju lejon për të lëvizur në mes të opsioneve të transitit […]
Këshilla se si të planifikojnë një udhëtim suksesshëm parë.

Këshilla se si të planifikojnë një udhëtim suksesshëm parë.

Komentet janë jashtë për këtë post.
Kur vjen koha për ju për të filluar planifikimin e një udhëtim, ju mund të pyes veten se ku të fillojë. Ka shumë gjëra të marrin në konsideratë para se ju në të vërtetë të shkojnë në udhëtim. Këshilla në këtë artikull mund t'ju japin me atë që ju duhet të dini si duhet të planifikojnë për përvojën tuaj të ardhshëm udhëtojnë. Në vend që të vënë lëngjeve tuaja në një qese plastike për të parandaluar ata nga rrjedh, provoni unscrewing kapak dhe të vënë një copë plastike nga një qese ushqimesh mbi krye dhe vidhosje kapak mbi mbi të. Ndërsa një qese zip-lock do të parandaluar derdhjet nga prishjen e gjërave, […]

Pin atë në Pinterest